افاضلی: سلامتی بازیکنان از همه چیز مهم تر است، ما ربات نیستیم، فردا تیم های باکیفیتی با هم بازی دارند

به گزارش وبلاگ سروری کیا، هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، دیدار فردا (جمعه) این تیم مقابل تراکتور تبریز را جدال دو تیم باکیفیت دانست.

افاضلی: سلامتی بازیکنان از همه چیز مهم تر است، ما ربات نیستیم، فردا تیم های باکیفیتی با هم بازی دارند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ سروری کیا، هومن افاضلی درباره دیدار تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل تراکتور تبریز گفت: تراکتور یکی از بهترین و پرپتانسیل ترین تیم ها از لحاظ سبک بازی و امکانات است. حریف از بهترین تیم های لیگ برتر است و جایگاه این تیم، این نکته را تایید می کند. شرایط فردای تراکتور به کیفیتی که ما ارائه می کنیم بستگی دارد. فردا دو تیم باکیفیت روبروی هم هستند و می خواهند خوب بازی کنند.

وی با اشاره به غیبت هواداران در این مسابقه گفت: بزرگترین افسوس ما، نبود تماشاگران است. سه دیدار خارج از خانه داشتیم و پس از مدت ها به خانه برمی گردیم، اما از حمایت هواداران محروم هستیم. باید بپذیریم سلامتی مردم از همه چیز مهم تر است.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به لزوم تعویق لیگ برتر شرح داد: می دانم تقویم بازی ها جایی برای تاخیر ندارد، اما همه چیز برابر جان انسان ها بی ارزش است. ورزشکاران و کادرهای فنی، پزشکی و تدارکات در معرض خطر هستند و می توانند عامل انتقال ویروس باشند.

افاضلی درخصوص سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال بیان نمود: خیلی سال است که سهیل مهدی را می شناسم و می دانم که او فرد توانایی است. لغو یا برگزاری بازی ها فقط به تصمیم مهدی وابسته نیست و به هیئت رئیسه فدراسیون یا بالاتر از فدراسیون بستگی دارد. شروع لیگ به دلیل بلیت فروشی الکترونیکی، چهار هفته به تعویق افتاد و تاخیرهای دیگری به خاطر لیگ قهرمانان آسیا و مسائل داخلی ایجاد شد.

وی در ادامه افزود: رقابت ها یک ماه به خاطر بازی های تیم امید به تعویق افتاد، اما اولویت برای مراجع تصمیم گیرنده باید سلامتی بازیکنان باشد و بدانند ما ربات نیستیم. محل تمرینات و رختکن ها بسته شده و بازیکنان باید در غیاب هواداران بازی کنند که این یک ریسک است.

سرمربی پارس جنوبی درباره پیروزی های سایر تیم های پایین جدولی گفت: باید بیشتر به این فکر کنیم که خودمان چه می کنیم و در بازی های خود به نتایج مدنظرمان برسیم. چند بازی 6 امتیازی با حریفان داشتیم و این تیم ها اکنون با هم بازی دارند. باید با فکر پیش برویم و کار خودمان را به خوبی انجام دهیم.

افاضلی درخصوص غیبت مسعود شجاعی گفت: شجاعی را از زمان حضورش در تیم جوانان سایپا می شناسم و دوست داشتم که فردا (جمعه) بازی کند. حضور او در زمین، کیفیت خاصی به بازی می داد و متاسفیم که او نمی تواند به میدان برود.

وی با اشاره به حضور ساکت الهامی روی نیمکت تیم تبریزی شرح داد: الهامی را از زمانی که در پاس بازی می کرد، می شناسم و خوشحالم پس از مدت ها به چیزی که باید به آن می رسید، دست یافت. الهامی تاثیر خود را روی تراکتور گذاشته و در مجموع کار با مربیان جوان و تفکرات آنها، باعث می شود تیم ها کیفیت متفاوتی ارائه کنند. امیدوارم الهامی سال ها مربیگری کند و پیروز باشد.

سرمربی پارس جنوبی درخصوص اینکه عده ای انتخابات فدراسیون فوتبال را فرمایشی می دانند، گفت: این انتخابات فرمایشی نیست و نامزدها متفاوت هستند. سه نامزد را می شناسم و می دانم تلاش زیادی برای تصدی ریاست فدراسیون می کنند. بخشی از این نامزدها رای دارند، اما این تمام ظرفیت فوتبال ما نیست. افرادی چون عزیزی خادم می توانستند در این انتخابات ثبت نام کنند و جای آنها خالی است. این افراد، انرژی متفاوت و هیجان بیشتری به فوتبال ما می دادند. نامزدها سابقه مشخصی دارند و رقابت آنها آسان نیست.

افاضلی درباره احتمال لغو انتخابات فدراسیون فوتبال توسط فیفا گفت: نمی دانم فیفا چه تذکراتی داده، اما شنیدم پنج نامه در این باره به فدراسیون ارسال شده است. اگر فیفا در این زمینه اصرار داشته باشد و تغییرات ایجاد نشود، انتخابات از نظر فیفا قابل قبول نخواهد بود. این تغییرات می تواند به رشد فوتبال کمک کند. مثلاً اگر رئیس کمیته اخلاق از مجمع فدراسیون فوتبال رای بگیرد، شرایط متفاوت و بهتر می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افاضلی: سلامتی بازیکنان از همه چیز مهم تر است، ما ربات نیستیم، فردا تیم های باکیفیتی با هم بازی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: سلامتی بازیکنان از همه چیز مهم تر است، ما ربات نیستیم، فردا تیم های باکیفیتی با هم بازی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید