دستگاه های مقصر در سیل امسال معرفی شدند

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس از معرفی 4 دستگاه مقصر در ماجرای سیل امسال به دادگاه برای رسیدگی به پرونده های آ نها خبر داد.

دستگاه های مقصر در سیل امسال معرفی شدند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمدرضا امیرحسن خانی کننده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در این جلسه گزارش کمیسیون از سیل امسال در استان های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و یک نسخه از این گزارش در اختیار اعضای هیات رئیسه قرار داده شد تا نظرات خود را ارائه کنند و پس از آن گزارش برای جمع بندی و تصمیم گیری نهایی در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

وی اضافه نمود: گزارش پس از جمع بندی در صحن کمیسیون برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیات رئیسه ارسال خواهد شد.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: براساس این گزارش 4 دستگاه مقصر در سیل امسال پرونده هایشان به دادگاه رفته تا مورد بحث و بررسی قرار گیرد و پرونده های دیگر دستگاه ها نیز در حال بررسی است و چنانچه قصوری از آن ها سر زده باشد به دادگاه معرفی خواهند شد.

امیرحسن خانی خاطر نشان کرد: براساس این گزارش به عنوان مثال در سیل شیراز عمده تقصیر بر عهده شهرداری این شهر است که خسارات زیادی را هم متوجه مردم کرد.

وی در انتها گفت: همچنین در این جلسه موضوع اعزام هیات به استان های سیستان و بلوچستان و همدان برای راستی آزمایی آمار مرکز آمار درباره بیکاری در استان ها مطرح شد و بنا شد پس از تعیین شدن تیم کارشناسی کارگروه کمیسیون برای انجام بررسی ها به این استان ها اعزم شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستگاه های مقصر در سیل امسال معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های مقصر در سیل امسال معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید