رفتارهای مشکوک را به میراث فرهنگی اطلاع دهید

به گزارش وبلاگ سروری کیا، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از دهیاران و معتمدان محلی خواست تا اتفاقات مشکوک در حوزه میراث فرهنگی را به یگان حفاظت استان تهران اطلاع دهند.

رفتارهای مشکوک را به میراث فرهنگی اطلاع دهید

به گزارش وبلاگ سروری کیا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، پرهام جانفشان گفت: از دهیاران و معتمدان محلی درخواست می کنیم تا با توجه به شرایط کنونی و کاهش ترددها در سطح استان به دلیل شیوع ویروس کرونا، اتفاقات و رفتارهای مشکوک اشخاص در نزدیکی بناهای تاریخی و محوطههای باستانی را به یگان حفاظت میراث فرهنگی استان تهران و معاونت میراث فرهنگی گزارش دهند.

او تاکید نمود: از فرماندهی یگان حفاظت و معاونت میراث فرهنگی استان تهران خواسته شده است تا با رعایت حداکثری دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا با هوشیاری و سرعت عمل بالا به گزارش های مردمی رسیدگی گردد.

وی با اشاره به این که از یگان حفاظت استان تهران درخواست نموده مانند گذشته ماموریت های واصله را با جدیت گذشته رسیدگی نمایند تا فرصت برای سودجویان فراهم نگردد، اضافه نمود: بر اساس اعلام گزارش معاونت میراث فرهنگی رصد محدوده تاریخی تهران به صورت روزانه انجام می گردد.

جانفشان از دهیاران و معتمدین محلی خواست اخبار و اطلاعات حوزه میراث فرهنگی را به شماره 88913412 و 88342883 الی 4 گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رفتارهای مشکوک را به میراث فرهنگی اطلاع دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتارهای مشکوک را به میراث فرهنگی اطلاع دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید