عقیلی: ملاقات سپاهان ـ پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد، شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است

به گزارش وبلاگ سروری کیا، هادی عقیلی مدافع پیشین تیم های پرسپولیس و سپاهان اعتقاد دارد، شانس هر دوی این تیم ها برای قهرمانی در لیگ برتر برابر است.

عقیلی: ملاقات سپاهان ـ پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد، شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است

هادی عقیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سروری کیا، درباره تقابل حساس دو تیم و اینکه بازیکنان و مربیان دو تیم گفته اند که این بازی قهرمان لیگ برتر را معین نخواهد کرد، گفت: روی کاغذ این بازی نمی تواند قهرمان لیگ را معین کند، ولی قطعاً امتیازات آن برای هر دو تیم در راه رسیدن به قهرمانی مهم است. وقتی دو تیم گزینه سقوط هستند، بازی مستقیم شش امتیازی می گردد و بازی تیم های بالای جدول هم چنین شرایطی دارد. اگر این بازی در ابتدای فصل بود فقط بحث کری وجود داشت، ولی الآن بحث امتیازگیری و نزدیک شدن به قهرمانی هم مهم است. قطعاً ارزش و اهمیت این بازی بیشتر از بازی های قبلی دو تیم است.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در این بازی شانس بیشتری برای برد خواهد داشت؟، توضیح داد: نمی توان گفت کدام تیم شانس بیشتری دارد. اعتقاد من این است که انجام بازی بدون تماشاگر شانس میزبانی را از سپاهان می گیرد، همان طور که پرسپولیس هم در بازی رفت از امتیاز میزبانی و حمایت هوادارانش بهره نمی برد. هر دو تیم، تیم های باکیفیتی هستند و هر وقت که لازم باشد می توانند برنده شوند و امتیاز بگیرند. این بازی قطعاً برای هر دو تیم سخت خواهد بود و شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد، البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد و شاهد دیداری زیبا و پرگل از سوی هر دو تیم باشیم.

عقیلی در خصوص اینکه بعضی معتقدند پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی و فنی نسبت به سپاهان رجحان دارد، اعلام نمود: در اینکه پرسپولیس تیم باکیفیتی است هیچ شکی وجود ندارد، ولی سپاهان هم در این فصل نشان داده که تیم باکیفیتی است. این تیم فصل گذشته هم کیفیت خوبی داشت و در آخرین هفته ها نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد، در غیر این صورت می توانست سال جاری خودش را در آسیا نشان دهد. هر دو تیم کیفیت فنی خوبی دارند، ولی از لحاظ تاکتیکی دو سبک متفاوت را ارائه می نمایند. اگر یادتان باشد پرسپولیس در بازی رفت تیم برتر میدان نبود، چون از لحاظ بازیکن در تنگنا بود، ولی با اضافه شدن بازیکنان نو این مشکل رفع شد. در طرف مقابل سپاهان هم منظم تر از نیم فصل اول است و یکی از برترین بازیکنان یک دهه اخیر (احسان حاج صفی) را هم جذب نموده است.

مدافع پیشین سپاهان در پاسخ به این پرسش که شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است، گفت: شانس پرسپولیس و سپاهان برابر است و چیزی قابل پیش بینی نیست، ولی استقلال هم می تواند شانس قهرمانی داشته باشد. این تیم در بازی های اخیر نتایج خوبی گرفته است و شانس قهرمانی دارد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عقیلی: ملاقات سپاهان ـ پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد، شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقیلی: ملاقات سپاهان ـ پرسپولیس شاید مثل بازی رفت کم موقعیت باشد، شانس قهرمانی هر 2 تیم برابر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید