غفوری، ابتدا قراردادهایش را شفاف سازی کند، طبق مصوبه فدراسیون فوتبال از بازیکنان پول می گیریم

به گزارش وبلاگ سروری کیا، عباس تیموری: وریا غفوری باید بگوید قراردادهایش در باشگاه هایی که بازی کرده چقدر شفاف سازی شده است.

غفوری، ابتدا قراردادهایش را شفاف سازی کند، طبق مصوبه فدراسیون فوتبال از بازیکنان پول می گیریم

به گزارش ، عباس تیموری، دبیر هیئت فوتبال تهران درباره صحبت های وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران که صحبت از کسر 3 درصد از قرارداد بازیکنان از سوی هیئت های فوتبال را مطرح کرده بود، گفت: اگر این صحبت ها واقعیت داشته باشد که ما باید خیلی پولدار باشیم. در سال 89 فدراسیون فوتبال مصوبه ای را درمورد دریافت بخشی از قرارداد بازیکنان و دیگر عوامل تیم ها خاطرنشان کرد. طبق این مصوبه، بازیکنان باید 3 درصد از قراردادشان را به هیئت های فوتبال و نیز 3 درصد را به فدراسیون فوتبال پرداخت کنند.

ابتدا قراردادها باید شفاف سازی شود

تیموری ادامه داد: 3 درصدی که از قرارداد ها باید به هیئت فوتبال تعلق بگیرد، صرف رشد و توسعه فوتبال در همان استان ها خواهد شد. در این موضوع، باشگاه ها هستند که باید 3 درصد از قرارداد ها را پرداخت کنند و نه بازیکنان. اما با توجه به مسائل مالی که برخی باشگاه های بزرگ، مثل استقلال و پرسپولیس دارند، حتی این 3 درصد ها را هم نگرفتیم تا بازیکنان در بحث نقل و انتقالشان شفاف سازی کنند.

هیچ مبلغی از بازیکنان دریافت نکردیم

رئیس هیئت فوتبال تهران، خاطرنشان کرد: تیم هایی استقلال، پرسپولیس، سایپا و پیکان در تهران حضور دارند ، اما به صراحت می گویم که هیئت فوتبال هیچ مبلغی را بابت قرارداد ها در طی این سال ها از بازیکنان دریافت نکرده است. البته این درصد هایی که عنوان می شود، فقط در مواردی مثل 15 درصد مالیات ها بوده است.

هیچ تضمینی برای دریافت این مبالغ وجود ندارد

تیموری گفت: هیچ ضمانتی در پرداخت شدن آن 6 درصد وجود ندارد. اینکه فکر کنیم استقلال و پرسپولیس با آن همه مسائل مالی که دارند، 3 درصد مبلغ قراردادشان را نیز پرداخت کنند، کمی خوش بینانه است. هر باشگاهی نیز 70-80 پرونده شکایتی دارد. پس ما با کدام تضمین برای دریافت این مبلغ باید به باشگاه ها فشار بیاوریم.

غفوری، شفاف سازی کند

دبیر هیئت فوتبال استان تهران درباره صحبت های دیروز وریا غفوری گفت: پارسال فقط از بازیکنی که قراردادش 100 میلیون بوده است، آن 3 درصد را گرفتیم. ابتدا وریا غفوری که به این موضوع اشاره کرده، بگوید قراردادهایش در باشگاه هایی که بازی کرده چقدر شفاف سازی شده است؟ من می گویم که درموضوع قرارداد ها باید شفاف سازی وجود داشته باشد.

طبق مصوبه فدراسیون از بازیکنان پول می گیریم

او درباره این موضوع که دریافت پول به خاطر جابجایی، ورودی مسابقات، حق عضویت سایت و دیگر موارد، هیئت های فوتبال را خیلی پولدار خواهد کرد، گفت: اینگونه نیست. اگر ما از بازیکنی حق عضویت می گیریم، طبق مصوبه فدراسیون فوتبال است که به تمام هیئت های فوتبال استانی نیز ابلاغ شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "غفوری، ابتدا قراردادهایش را شفاف سازی کند، طبق مصوبه فدراسیون فوتبال از بازیکنان پول می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفوری، ابتدا قراردادهایش را شفاف سازی کند، طبق مصوبه فدراسیون فوتبال از بازیکنان پول می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید