ماجرای بازداشت روحانی قلابی در تظاهرات لبنان چه بود؟

به گزارش وبلاگ سروری کیا، اطلاعات ارتش لبنان بیان نمود، یک روحانی نما را که اقدام به توزیع پول با منبع نامشخص میان تظاهرات کنندگان لبنانی می کرده، بازداشت کرده است.

ماجرای بازداشت روحانی قلابی در تظاهرات لبنان چه بود؟

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سروری کیا، فرماندهی ارتش لبنان سه شنبه (دیروز) اعلام کرد، اطلاعات ارتش یک روحانی قلابی به نام محمد علی ترشیشی را بازداشت کرده است.

بر اساس گزارش شبکه المنار، در بیانیه ارتش لبنان آمده، فرد مذکور اقدام به توزیع پول هایی میان تظاهرات کنندگان می کرده که منبع این پول ها تعیین نیست و دستگاه های مربوطه در حال تحقیق در این باره هستند.

النهضه نیوز هم گزارش داد، این روحانی نما دیروز در میدان ریاض الصلح بیروت بود و تعدادی از تظاهرات کنندگان وی را از محل اعتراضات طرد کردند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

ماجرای ترشیشی از زمانی آغاز شد که ویدئویی از وی پخش شد و او در ویدئوی مذکور کیفی پر از اسکناس صد دلاری را نشان می دهد و به تاریخ دریافت آن ها یعنی 2019/9/24 اشاره می کند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

وبگاه لبنانی یا صور دراین رابطه نوشت، مجلس اعلای شیعیان لبنان پیشتر در بیانیه ای نام ترشیشی را در کنار نام چند تن دیگر آورده و اعلام کرده این ها روحانی قلابی هستند و شایستگی بر عهده دریافت امور شرعی و غیر آن را بر عهده ندارند.

در ادامه این گزارش آمده، برخی کاربران در شبکه های اجتماعی نیز مدعی شده اند وی این پول ها را از طرف هایی در کشور های حاشیه خلیج فارس گرفته است.

تظاهرات مردم در لبنان در اعتراض به وضعیت اقتصادی و اقتصادیات ها، امروز (چهارشنبه) وارد هفتمین روز شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ماجرای بازداشت روحانی قلابی در تظاهرات لبنان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای بازداشت روحانی قلابی در تظاهرات لبنان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید