مرحله دوم فعال سازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد

خبرنگاران آنلاین:سخنگوی وزارت ارتباطات از شروع مرحله دوم اجرای طرح فعال سازی اینترنت رایگان برای خبرنگارانی که در نوبت اول پیروز به ثبت نام در این طرح نشدند، اطلاع داد.

مرحله دوم فعال سازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد

جمال هادیان، سخنگوی وزارت ارتباطات در گفت وگو با مهر، گفت: اسامی آن دسته از خبرنگارانی که در مرحله اول طرح ارائه اینترنت رایگان خبرنگاری پیروز به ثبت نام در این طرح نشدند، از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به وزارت ارتباطات اعلام شده است و اینترنت این افراد از شب گذشته به مرور در حال فعال سازی است.

هادیان اضافه کرد: معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد از مردادماه سال جاری تاکنون در 3 مرحله با انتشار اطلاعیه از مطبوعات خواسته بود تا لیست مورد نظر را برای دریافت هدیه اینترنت اعلام نمایند. فهرست وزارت ارشاد هم اکنون به وزارت ارتباطات اعلام شده و از شب گذشته اینترنت افراد جامانده از دریافت هدیه خبرنگاری، در حال فعال سازی است.

سخنگوی وزارت ارتباطات گفت: پیامکی مبنی بر فعال سازی اینترنت هدیه برای خبرنگارانی که اسامی شان از سوی وزارت ارشاد به ما اعلام شده است، ارسال می گردد.

حسن روحانی، رئیس جمهور 17 مردادماه سال جاری و هم زمان با روز خبرنگار، به وزیر ارتباطات دستور داد تا به خبرنگاران، اینترنت رایگان یک ساله هدیه دهد. از این رو وزارت ارتباطات برای خبرنگارانی که در سامانه اینترنت رایگان خبرنگاران ثبت نام نموده بودند بسته اینترنت 120 گیگابایتی به مدت یک سال را فعال کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مرحله دوم فعال سازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله دوم فعال سازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید