چرا شهرام محمودی دوباره به تیم ملی والیبال دعوت شد؟

به گزارش وبلاگ سروری کیا، آسیب دیدگی امیر غفور و دوری یک ماهه او از میادین باعث دعوت دوباره شهرام محمودی به تیم ملی والیبال شد. اردوی مرداد ماهِ آماده سازی تیم ملی والیبال برای حضور در مرحله نخست رقابت های انتخابی المپیک به میزبانی روسیه آخرین اردویی بود که شهرام محمودی به دلیل عدم آمادگی کافی با تصمیم کادرفنی از حضور در مسابقات کنار گذاشته شد.

چرا شهرام محمودی دوباره به تیم ملی والیبال دعوت شد؟

این تصمیم در حالی گرفته شده بود که پیش از لیگ ملت ها ایگور کولاکوویچ اعلام نموده بود که از محمودی دررقابت های انتخابی المپیک استفاده خواهد نمود اما با توجه به شرایط آمادگی محمودی تصمیم بر این گرفته شد که او برای این مسابقات مناسب نیست.

پس از گذشت حدود چهار ماه تیم ملی پس از ناکامی در مرحل نخست مسابقات کسب سهمیه حال برای آخرین شانس خود کوشش خواهد نمود و شاگردان کولاکوویچ از 17 تا 22 دی ماه جاری در چین برای حضور دوباره در المپیک خواهند جنگید.

سرمربی تیم ملی والیبال با دعوت از 18 بازیکن اردوی تیم ملی را از 13 آذر ماه امسال شروع کرد و گفت که احتمال دعوت از بازیکنان دیگر در مراحل بعدی اردوی تیم ملی نیز وجود دارد. احتمالی که با وجود تعطیلی لیگ دور از ذهن بود چرا که سرمربی تیم ملی حتی در زمان برگزاری لیگ در ایران حضور نداشت و با نظر مربیان ملی و بررسی فیلم های لیگ بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرد.

با حضور 18 بازیکن و در غیاب لژیونرها، تمرینات ملی در حالی شروع شد که از ابتدا فرهاد قائمی به دلیل آسیب دیدگی شانس حضور در انتخابی المپیک را از دست داده بود و 26 آذر ماه نیز خبر تلخ مصدومیت غفور و دوری یک ماهه او از میادین منتشر شد تا تیم ملی یکی دیگر از کلیدی ترین مهره های خود را از دست دهد. غفور که به همراه تیم لوبه به تازگی عنوان قهرمانی در جام باشگاه های دنیا به دست آورده است حال با ترک مهره کمر روبرو شده است و طبق اعلام افروزی، پزشک تیم ملی به استراحت مطلق احتیاج دارد.

آسیب دیدگی غفور به دعوت دوباره شهرام محمودی به تیم ملی منجر شد، دعوتی که شائبه هایی به دنبال دارد و دلیل فراخوانده شدن محمودی از سوی کولاکوویچ معین نیست. بازیکنی ک در مرحله نخست انتخابی المپیک به دلیل عدم آمادگی کافی از تیم ملی کنار گذاشته شد و در لیست اولیه سرمربی تیم ملی نیز در اردوی 13 آذر ماه هم جایی نداشت حال چگونه پس از تعطیلی لیگ دوباره مورد توجه سرمربی تیم ملی قرار گرفته است؟

علاوه بر آن پوریا یلی یکی از پشت خط زن های آماده حال حاضر والیبال ایران است که در بازی های چند وقت اخیر تیم ملی نیز نمایش خیره کننده ای داشته است و در کنار او امین اسماعیل نژاد نیز دیگر پشت خط زن حال حاضر اردوی ملی است که با بازی های خوب نظر مربیان ایرانی را جلب و به اردوی ملی دعوت شد. حال با وجود این دو بازیکن جوان و آینده دار بار دیگر شهرام محمودی با 31 سال سن یک بار دیگر مورد حمایت قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چرا شهرام محمودی دوباره به تیم ملی والیبال دعوت شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا شهرام محمودی دوباره به تیم ملی والیبال دعوت شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید