50 هزار کرمانشاهی در سامانه سماح ثبت نام نموده اند

مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه از ثبت نام نزدیک به 50 هزار نفر در کرمانشاه در سامانه سماح اطلاع داد.

50 هزار کرمانشاهی در سامانه سماح ثبت نام نموده اند

حامد دارابی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، با اعلام این خبر اظهارکرد: از زمان آغاز ثبت نام پیاده روی اربعین تاکنون، از استان کرمانشاه نزدیک به 50 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام نموده اند.

وی بیشترین ثبت نامی ها را مربوط به شهرستان کرمانشاه با تعداد 31 هزار و 800 نفر بیان کرد و گفت: همچنین شهرستان اسلام آبادغرب با 6700 و کنگاور با 3500 ثبت نامی در رده های بعدی قرار دارند.

مدیرحج و زیارت استان گفت: درحالی تعداد ثبت نامی ها از استان کرمانشاه به فاصله 9 روزمانده به اربعین حسینی به مرز 50 هزار نفر رسیده که آمار کل ثبت نامی های استان در سال گذشته 40 هزار نفر بود.

وی بابیان اینکه در روزهای منتهی به اربعین حسینی آمار ثبت نام ها افزایش زیادی پیدا می نماید، مطرح نمود: باتوجه به اینکه هزینه های سفر اربعین برای سال جاری کاهش چشمگیری داشته، پیش بینی می کنیم نزدیک به دو برابر سال گذشته افزایش ثبت نامی داشته باشیم.

دارابی در ادامه به برقراری پروازهای کرمانشاه به نجف برای ایام اربعین هم اشاره نمود و گفت: از آنجایی که متقاضیان زیادی برای پرواز در این جهت داشتیم، باهماهنگی که با فرودگاه و دفتر هواپیمایی هما انجام گرفت، این پروازها از ظهر دیروز(17 مهر) برقرار شده و استقبال خوبی هم از آن شاهدیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "50 هزار کرمانشاهی در سامانه سماح ثبت نام نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 هزار کرمانشاهی در سامانه سماح ثبت نام نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید