جمجمه بازیکن عربستان خرد شد

به گزارش وبلاگ سروری کیا، تصاویر منتشره از جمجمه مدافع عربستان وخامت مصدومیت این بازیکن را نمایان می نماید.

جمجمه بازیکن عربستان خرد شد

در آخرین دقایق بازی بین عربستان - آرژانتین و زمانی که شاگردان هروه رنار مشغول دفاع از گل زده خود بودند، یک ارسال روی دروازه این تیم با خروج گلر عربستان و برخورد شدید بین او و یاسر الشهرانی همراه شد.

البته در آن لحظه بازی ادامه یافت و بازیکنان آرژانتین نیز تا آستانه گلزنی پیش رفتند، اما لحظاتی بعد با فریاد های محمد العویس بود که همه فهمیدند روی زمین افتادن یاسر الشهرانی، دلایلی بیشتر و مهمتر از اتلاف دقایقی از بازی را دارد.

گلر عربستان که دریافته بود چه ضربه مهلکی به مدافع هم دسته وارد نموده، از کادر پزشکی عربستان خواست به سرعت وارد زمین شوند و به مصدومیت شهرانی رسیدگی نمایند و همزمان از نگرانی به زانو روی زمین نشسته بود و دعا می کرد که اتفاق تلخی برای شهرانی پیش نیاید.

کارگردان بازی البته در تصمیمی عجیب و هوشمندانه، دوربین روی مدافع عربستان را برای نمایش انتخاب نکرد و تنها یک فریم از لحظه ای که او با دستش خبر از هوشیاری می داد، پخش کرد.

اما حالا انتشار تصویری از جمجمه یاسر الشهرانی به وضوح نشان می دهد که مصدومیت این بازیکن در چه حدی بوده است.

یک صفحه که اخبار جام جهانی را پوشش می دهد، با انتشار این تصاویر نوشته: عکس برداری با اشعه ایکس نشان می دهد که یاسر الشهرانی بازیکن عربستان سعودی از ناحیه فک و استخوان های صورت دچار شکستگی شده است.

یاسر به علت خونریزی داخلی احتیاج به جراحی سریع دارد.

با این حال به نظر می رسد که همه چیز تحت کنترل تیم پزشکی عربستان است.

بلافاصله پس از انتها بازی محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی دستور داد که این بازیکن با جت شخصی او راهی آلمان گردد تا مصدومیتش مورد مداوا قرار بگیرد.

ساعاتی پیش نیز وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال عربستان با انتشار بیانیه رسمی اظهار داشت که شهرانی تست های اولیه پزشکی را در دوحه پشت سر گذاشته و رییس فدراسیون نیز از مرکز قطر شرایط این بازیکن را دنبال می نماید.

پس از مصدومیت شدید بیرانوند و شکستگی بینی او، حالا باید دید شرایط یاسر الشهرانی به چه شکلی پیش می رود، اما به نظر می رسد حالا همه مطمئن باشند که او مدتی طولانی از میادین دور خواهد بود.

وبلاگ سروری کیا ورزشی دنیای ورزش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جمجمه بازیکن عربستان خرد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمجمه بازیکن عربستان خرد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید