فحاشی ترامپ به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

به گزارش وبلاگ سروری کیا به نقل از یورو نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، در پاسخ به انتقاد نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان کنگره آمریکا، وی را توله سگ مریض توصیف کرد.

فحاشی ترامپ به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

ترامپ در مصاحبه تلویزیونی با برنامه فاکس اند فرندز شبکه فاکس نیوز با انتقاد شدید از صحبت های شب گذشته نانسی پلوسی گفت: واقعا غم انگیز است. به نظرم یک توله سگ مریض است. زیادی مشکل داشته است.

رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا یک شنبه شب در گفتگو با سی ان ان دونالد ترامپ را به دست کم دریافت بحران سلامت عمومی متهم کرده و گفته بود: انکار [خطر] از سوی ترامپ در آغاز کار به قیمت زندگی مردم آمریکا تمام شده است.

پلوسی با اشاره به تصویب قانون اعطای 2 تریلیون دلاری برای مبارزه با آثار کرونا افزود: ترامپ وقتی داشت مصوبه دوحزبی کنگره را امضا می کرد گفت: 20 روز پیش فکر می کردیم همه چیز عالی است. نه همه چیز عالی نبود… همان زمان حدود 500 مورد ابتلاء و 17 مرگ داشتیم، چون همان 20 روز پیش آماده نبودیم و حالا 2000 مورد مرگ و صد هزار مبتلا داریم.

رئیس جمهوری ایالات متحده روز دوشنبه نانسی پلوسی را متهم کرد که تصمیم نخستین وی برای ممنوعیت ورود مسافر از چین در ماه ژانویه را نادیده گرفته است.

رابطه دونالد ترامپ و نانسی پلوسی به ویژه از زمان آغاز طرح استیضاح رئیس جمهوری ایالات متحده به شدت متشنج شده است.

ایالات متحده آمریکا، عصر دوشنبه با ثبت 145131 مورد ابتلاء به ویروس کرونا، بیشترین شمار بیمار کووید -19 را در جهان دارد.

بر همین اساس تا کنون سه هزار نفر نیز در این کشور بر اثر ابتلاء به کرونا جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فحاشی ترامپ به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فحاشی ترامپ به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید