احداث اولین دوچرخه کابلی و هوایی کشور در مشگین شهر

به گزارش وبلاگ سروری کیا، مدیر عامل پل معلق مشگین شهر از احداث اولین دوچرخه کابلی و هوایی کشور در این مجموعه گردشگری اطلاع داد.

احداث اولین دوچرخه کابلی و هوایی کشور در مشگین شهر

به گزارش وبلاگ سروری کیا به نقل از ایسنا، جواد قربانی، با اشاره به پروژه های در دست احداث در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین شهر اردبیل اظهار کرد: توسعه فضای سبز، اصلاح مبلمان محوطه پروژه، احداث تونل نور هم از دیگر اقداماتی است که برای زیبایی بصری این مجموعه احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه بزودی آیین کلنگ زنی این پروژه انجام و زمینه های احداث آن به سرعت فراهم می گردد، اظهار داشت: شرایط نامناسب و کمبود سرویس بهداشتی در این مجموعه موجب نارضایتی بعضی گردشگران شده بود که با ساخت سرویس بهداشتی جدید با 20 چشمه در سایت A این مجموعه بزودی تکمیل می گردد.

قربانی با بیان اینکه پل معلق برند گردشگری مشگین شهر است، ادامه داد: پیش بینی شده تا سال آینده در راستای جذب گردشگر برای این مجموعه گردشگری پل معلق شیشه ای را نیز در سایت B مجموعه احداث خواهد شد.

وی در خصوص دیگر پروژه های گردشگری پل معلق اضافه کرد: سینما هفت بعدی، تونل نور و نور پردازی هم تا آغاز فصل گردشگری در این مجموعه احداث می گردد.

مدیر عامل مجموعه پل معلق مشگین شهر با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی در این مجموعه گفت: در کنار کارهای عمرانی هر سال بودجه جداگانه ای برای اقدامات فرهنگی در این مجموعه گردشگری در نظر گرفته شده است، بطوریکه نمونه آن برگزاری مسابقه استعداد یابی فصل جدید است که هر هفته روز آدینه در سینما پل معلق اجرا می گردد.

به گفته وی در دی ماه سال جاری برنامه زمستان بیدار با برنامه های متنوع فرهنگی در سایت B مجموعه در سطح کشوری برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: سال جاری برنامه زمستان بیدار در سطح ملی و با حضور هشت استان به مدت سه روز در استان اردبیل برگزار خواهد

منبع: همشهری آنلاین

به "احداث اولین دوچرخه کابلی و هوایی کشور در مشگین شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث اولین دوچرخه کابلی و هوایی کشور در مشگین شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید