اینتر 2 - 0 دورتموند؛ بازگشت نراتزوری به جدول

اینتر پیروز شد در خانه خود با دو گل دورتموند را مغلوب کند.

اینتر 2 - 0 دورتموند؛ بازگشت نراتزوری به جدول

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اینتر در دو بازی قبلی خود تنها پیروز به کسب یک امتیاز شده بود، امشب و در شب غیبت ستاره های دورتموند و در حالیکه یک پنالتی نیز از دست داد، با دو گل حریف آلمانی را مغلوب نموده و همانند دورتموند چهار امتیازی شد.

اینتر بازی را بهتر شروع کرد و در دقایق ابتدایی صاحب یک فرصت خوب برای گلزنی شد، اما ضربه زمینی آنتونیو کاندورا با اختلاف قابل توجهی از کنار دروازه دورتموند به بیرون رفت.

در دقیقه 12 و در شلوغی محوطه جریمه اینتر، سانچو صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شده بود، اما سمیر هندانوویچ با خروج خود دروازه را نجات داد. دقایقی بعد و روی ارسال کاندروا، لائوتارو مارتینز می توانست گل اول اینتر را وارد دروازه دورتموند کند، اما مهاجم آرژانتینی یک گام کم آورد.

اما در دقیقه 22 اینتر به گل اول دست یافت. پاس پشت مدافعان تماشایی استفان دی فرای با کنترل و ضربه دقیق لائوتارو ماتینز همراه شد و اینتر به گل رسید. داور بعد از گل احتمال آفساید بودن آن را نیز آنالیز کرد و در نهایت گل نراتزوری تایید شد.

در ادامه جریان بازی کاملا آرام شد و هیچیک از دو تیم قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه یکدیگر نبودند و این روند تقریبا تا انتها نیمه اول ادامه یافت.

در لحظات انتهای نیمه اول مهم ترین موقعیت دورتموند خلق شد، اما ضربه زمینی یادو سانچو از گوشه محوطه توسط هندانوویچ مهار شد و در ریباند نیز کسی از موقعیت استفاده نکرد تا نیمه نخست با رجحان 0-1 اینتر به انتها برسد.

در دقیقه 49 اینتر اولین فرصت خود در نیمه دوم را خلق کرد، اما ضربه کاندروا روی پاس مارسلو بروزوویچ از بالای دروازه دورتموند به بیرون رفت. در دقیقه 61 اشرف حکیمی با نفوذی تماشایی وارد محوطه جریمه اینتر شد، اما آساموا با تکلی تماشایی دروازه اینتر را نجات داده و مانع خلق موقعیت شد.

در دقیقه 65 دورتموند می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه محکم برانت روی پاس اکسل ویتسل با عکس العمل زیبای سمیر هندانوویچ همراه شد.

دقایقی بعد لائوتارو مارتینز در محوطه دورتموند صاحب موقعیت شد اما ضربه بعد از برخورد به مدافعان حریف راهی کرنر شد. در دقیقه 77 و روی همکاری هازارد و برانت، دورتموند تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ضربه سانچو تز روی خط توسط دیگو گودین بازگردانده شد.

اما در دقیقه 82 و روی نفوذ اسپوزیتو و خطای مت هوملس، اینتر صاحب یک ضربه پنالتی شد اما ضربه لائوتارو مارتینز با مهار تماشایی بورکی همراه شد و بهترین فرصت اینتر از دست رفت.

اما در دقیقه 88 اینتر به گل دوم رسید. روی پاس بروزوویچ، کاندروا با ضربه ای دقیق و در موقعیتی تک به تک گل دوم را نیز به ثمر رساند تا در نهایت با دو گل پیروز به غلبه بر اینتر گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اینتر 2 - 0 دورتموند؛ بازگشت نراتزوری به جدول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر 2 - 0 دورتموند؛ بازگشت نراتزوری به جدول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید