بازدید مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از اماکن گردشگری استان

به گزارش وبلاگ سروری کیا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان در روز طبیعت، از اماکن پذیرایی و تفریحی گردشگری استان بازدید کرد.

بازدید مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از اماکن گردشگری استان

به گزارش وبلاگ سروری کیا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، احمد تجری امروز چهارشنبه 13 فروردین ماه 99 با هدف نظارت بر تعطیل بودن اماکن پذیرایی و تفریحی گردشگری استان در روز طبیعت، از تفرجگاه ها، پارک های جنگلی و روستاهای هدف گردشگری شهرستان های گرگان و علی آبادکتول بازدید کرد.

او در حاشیه بازدید از محورهای ورودی به تفرجگاه های شهرستان گرگان که با همراهی محمد حمیدی فرماندار شهرستان صورت گرفت، گفت: با دستور استاندار گلستان و با همکاری شوراها و دهیاران، روز طبیعت در روستاهای هدف گردشگری سطح استان محدودیت در تردد اعمال و تمامی اماکن گردشگری و تفرجگاه های استان تعطیل شد.

او با قدردانی از همکاری مردم به دلیل کاهش حضور در روستاهای هدف گردشگری و تفرجگاه ها و اماکن گردشگری گلستان در نوروز 99، از آنان خواست این همکاری را تا خاتمه مهار این بیماری ادامه دهند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان توضیح داد: از مردم تقاضا داریم روز 13 فروردین را در خانه بگذرانند و از حضور در روستاهای هدف گردشگری و تفرجگاه ها و پارک ها جداً خودداری و با همراهی در طرح قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بر کنترل هرچه سریع تر این بیماری یاری نمایند.

او در ادامه این بازدیدها با همراهی محمود مطلبی بخشدار بخش بهاران شهرستان گرگان، مرتضی امینی شهردار شهر قرق و یاسر قندهاری رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گرگان از محورهای ورودی روستای هدف گردشگری جعفرآباد و پارک جنگلی قرق بازدید کرد.

منبع: میراث آریا

به "بازدید مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از اماکن گردشگری استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از اماکن گردشگری استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید