خبرنگاران برخورد قانونی با سوء استفاده کنندگان تزریق واکسن به پاکبانان آبادانی

به گزارش وبلاگ سروری کیا، تهران- خبرنگاران- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی سوء استفاده بعضی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت را صادر کرد.

خبرنگاران برخورد قانونی با سوء استفاده کنندگان تزریق واکسن به پاکبانان آبادانی

به گزارش وبلاگ سروری کیا به نقل از وزارت بهداشت، سعید نمکی آدینه شب در نامه ای به شکرالله سلمان زاده رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان نوشت: متاسفانه با خبر شدیم که برخی از مدیران و کارمندان منتسب به شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان از این حرکت خدا پسندانه و خیرخواهانه برای گروهی که در معرض شدید آلودگی با پسماندهای آلوده قرار دارند، سوء استفاده و واکسن تزریق نموده اند.

نمکی در نامه یاد شده اضافه نموده است: این در حالی است که تا به امروز مسئولان ارشد وزارتخانه که مستمراً در بازدیدهای میدانی در معرض گرفتاری با ویروس هستند و به عنوان گروه اولویت دار پزشکی حق استفاده از واکسیناسیون را دارند به نفع نیازمندان دیگر، از این حق قانونی، شرعی و عرفی خود گذشتند.

وی در ادامه نامه افزوده است: گروهی که در اولویت های سوم و چهارم هستند چنین سوءاستفاده ای نموده اند، لذا ضروریست در اسرع وقت معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی عزل شوند.

نمکی تاکید نموده است: کلیه کسانی که عامداً با این رفتار غیرمنصفانه و سوءاستفاده همراهی نموده اند و کسانی که به نحو ناشایست و ناعادلانه واکسینه شده اند، به مراجع قانونی معرفی شوند.

وی یادآور شده است: نتیجه حداکثر تا انتها وقت اداری فردا شنبه 1400/1/28 به اینجانب گزارش گردد. بدیهی است هرگونه تکرار مورد فوق الذکر با برخورد محکم تری روبرو خواهد شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برخورد قانونی با سوء استفاده کنندگان تزریق واکسن به پاکبانان آبادانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برخورد قانونی با سوء استفاده کنندگان تزریق واکسن به پاکبانان آبادانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید