اخبار سیاسی

علی مطهری تایید صلاحیت شد؟ ، واکنش شورای نگهبان به شائبه تایید صلاحیت های جدید

شورای نگهبان در اطلاعیه ای شرح داد: اخبار مربوط به تأیید صلاحیت تعدادی از نمایندگان ردصلاحیت شده مجلس شورای اسلامی، کذب است.

14 فروردین 1399

مقام روس: گزینه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در قطعنامه 2231 وجود ندارد

به گفته مدیر اداره کنترل تسلیحاتی و عدم اشاعه وزارت خارجه روسیه، شورای امنیت سازمان ملل در حال حاضر برنامه ای برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران ندارد.

11 فروردین 1399

ماهی قرمز هفت سین پرورشی است نه وارداتی، غربالگری مبادی ورودی و خروجی هرمزگان ادامه دارد

خبرنگاران/هرمزگان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در مورد شایعه پخش شده در فضای مجازی مبنی بر عدم خرید ماهی قرمز هفت سین وارداتی از کشور چین، اضافه کرد: طبق استعلامات اجرا شده این موضوع صحت نداشته و تمامی ماهی های قرمز نوروزی پرورشی...

7 فروردین 1399

جزئیات راه اندازی مرکز هوش مصنوعی به یاد شهدای سانحه هوایی 752

احمد معتمدی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برنامه ریزی در دست انجام برای راه اندازی پژوهشکده هوش مصنوعی در کشور به یاد شهدای سانحه هوایی پرواز 752 اوکراین، گفت: مطابق با نظر رئیس جمهور و برنامه مدنظر وزارت ارتباطات، جلسه ای برای هماهنگی ایجاد مرکز...

25 اسفند 1398

آلوده کردن هوا؛ جرمی که جدی گرفته نمی شود

امروزه محیط زیست که از ارزشـمندترین نعمت های خداوند به بشـر بـوده و نقـش بسزایی در حیات همه موجودات دارد، مورد هـجمـه قرار گرفتـه و به سرعت رو بـه تخریـب، آلودگی و زوال است. محققان کشور در یک بررسی علمی به ابعاد حقوقی آلوده کردن هوا پرداخته اند. ...

9 اسفند 1398

مراقب بازگشت فتنه باشیم

به کارگیری الگوها و رهیافت های نوین (و به اصطلاح نرم) در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران، سابقه ای به درازای بیش از سه دهه دارد.

27 بهمن 1398

ریابکوف مسئول سقوط نهایی برجام را معرفی کرد

مهر نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه با تأکید بر اینکه مسئولیت سقوط نهایی برجام بر عهده آمریکا است، توضیح داد: منطق کاهش تعهدات برجامی ایران را درک می کنیم.

26 بهمن 1398

در مشخص صلاحیت داوطلبان مسامحه کاری نمی کنیم

خبرنگاران/یزد مسئول ستاد نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد با تاکید بر این که تعیین صلاحیت داوطلبان تنها بر اساس مستندات و مدارک انجام می شود، گفت: به هیچ وجه بر سر منافع ملی و وظایف قانونی خود کوتاه نخواهیم آمد. ...

25 بهمن 1398

لزوم شناسنامه دار شدن کالاها و انبارها در سطح استان تهران

استاندار تهران بر لزوم شناسنامه دار شدن انبارها و کالاها در سطح استان تهران تاکید نمود.

13 بهمن 1398

آرژانتین: مورالس می تواند بیانیه سیاسی صادر کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، سانتیاگو کافیرو (Santiago Cafiero) دبیر کابینه آرژانتین امروز یکشنبه در سخنانی اعلام کرد که به ایوو مورالس رئیس جمهوری پیشین بولیوی اجازه داده خواهد شد تا در مدت اقامت خود دراین کشور بیانیه های سیاسی صادر کند.

11 بهمن 1398

معلمان راه های پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام را نهادینه نمایند

خبرنگاران/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: معلمان راه های پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام را نهادینه نمایند.

10 بهمن 1398

هیئت های اجرایی دربررسی صلاحیت ها دقت کنند، مباداحق مردم تضییع شود

سخنگوی شورای نگهبان گفت: هیئت های اجرایی باید در بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان، دقت کافی داشته باشند تا مبادا حق مردم تضییع شود.

8 بهمن 1398

روسیه و اوکراین با اجرای آتش بس موافقت کردند

اوکراین و روسیه در پی مذاکراتی در سطح عالی با اجرای یک آتش بس کامل و جامع در شرق اوکراین تا خاتمه سال 2019 موافقت کردند.

5 بهمن 1398

پری ملکی: هرجا موسیقی باشد آرامش هم هست

با اینکه بعد از انقلاب خوانندگی بانوان در ایران عملاً ممنوع شد، اما به ایران آمد؛ چون اعتقاد داشت بستر کار، عشق و فعالیتش اینجاست.

4 بهمن 1398

گزارش خبرنگاران از برگزاری همایش بزرگداشت روز جامعه شناس در بندرعباس

خبرنگاران/هرمزگان 12آذر، تولد غلامحسین صدیقی از برجسته ترین جامعه شناسان کشورمان را روز جامعه شناس نام نهاده اند که به همین مناسبت، دانشگاه پیغام نور بندرعباس همایش بزرگداشتی به مناسب این روز برگزار کرد.

30 دی 1398

یادداشت مشترک اوباما و کامرون در تایمز، ناتو باید یک نیروی واکنش سریع را تشکیل دهد

خبرنگاران: روزنامه تایمز یادداشت مشترکی از رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر انگلیس منتشر کرد.

23 دی 1398

رسانه های لبنانی: انصراف محمد الصفدی از تصدی نخست وزیری لبنان

رسانه های لبنان خبر دادند که محمد الصفدی از تصدی پست نخست وزیری لبنان انصراف داده است.

20 دی 1398

دولت روحانی وقت خود را در مذاکره با غربی ها به خیال رفع تحریم ها گذراند

شورای تبیین مواضع دانشجویی استان یزد در بیانیه ای نوشت: با امکانات و اختیارات دولت، تمامی مسائل قابل حل بود؛ اما دولت تمام وقت خود را در مذاکره با دولت های غربی و به خیال رفع تحریم ها گذراند.

9 دی 1398

سیسی: در تمامی عمرم دروغ نگفته ام، مایل نبودم رئیس جمهور شوم، پیامبر هم، چنین بود که پیروز شد

فارس نوشت:رئیس جمهور مصر مدعی شد، به هیچ وجه مایل به پذیرش پست ریاست جمهوری نبوده و در تمام طول عمر خود دروغ نگفته و همین رمز موفقیت اوست.

7 دی 1398

مسابقه نقاشی و کاریکاتور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد

دبیر انجمن مستقل دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: به مناسبت روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی مسابقه مهارت های هنری در زمینه های نقاشی و کاریکاتور برگزار می گردد.

6 دی 1398
تعداد: (50)