ساز موسیقی فجر کوکـ شد!

به گزارش وبلاگ سروری کیا، ساز موسیقی فجر کوک شده و 82 گروه موسیقی در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر از 24 تا 30 بهمن ، به اجرای موسیقی می پردازند.

ساز موسیقی فجر کوکـ شد!

به گزارش روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، این 82 گروه در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین الملل، ارکسترال، پاپ، بانوان، تلفیقی و کودک و نوجوان، در جشنواره سال جاری حضور دارند.

  • برای علاقه مندان به پاپ

علاقه مندان موسیقی پاپ می توانند رقابت 9 گروه را در جشنواره سال جاری دنبال نمایند.

به گزارش روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، گروه برادران (آرش و مسیح عدل پرور) روز چهارشنبه 23 بهمن دو اجرا، امید حاجیلی و علی یاسینی در 24 بهمن به ترتیب در سانس نخست و دوم، رضا بهرام 25 بهمن دو اجرا، محسن ابراهیم زاده 26 بهمن دو اجرا، امیرعباس گلاب و گروه ماکان (رهام هادیان و امیر مقاره) در 27 بهمن به ترتیب در سانس نخست و دوم، آرون افشار 28 بهمن دو اجرا، سیروان خسروی 29 بهمن دو اجرا و بهنام بانی اول اسفند دو اجرا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران خواهند داشت.

بلیت اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سایت های تیوال و پارس بلیت شروع شده است.

  • بانوان در نیاوران

پنج گروه موسیقی بانوان نیز در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در روزهای 29 و 30 بهمن در فرهنگ سرای نیاوران، اجرای صحنه ای خواهند

داشت.

  • گرامی داشت غم بار

در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، رویدادهای ویژه ای به یاد درگذشتگان هواپیمای اوکراینی انجام می گردد.

بنابه این گزارش شورای ارزیابی جشنواره با گرامی داشت یاد جان باختگان سانحه هوایی، از جمله روجا آزادیان از هنرمندان حوزه موسیقی که در این پرواز بود، یاد و خاطره عزیزان را گرامی می دارد.

از سوی دیگر ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر، ضمن اعلام هم دردی با هنرمندان و مردم آسیب دیده سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان، در نظر دارد با برگزاری این جشنواره در استان سیستان و بلوچستان در اواخر بهمن ، با ایجاد فضایی امیدبخش به کاهش رنج های عزیزان استان یاری کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ساز موسیقی فجر کوکـ شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساز موسیقی فجر کوکـ شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید